Base USWDS - United States Web Design System (3.5.0) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Content
am: ይዞታ

en: RSS feed
am: አር ኤስ ኤስ መጋቢ

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Header
am: ራስጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
