Base USWDS - United States Web Design System (3.5.0) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Content
bg: Съдържание

en: RSS feed
bg: RSS-лента

en: Search
bg: Търси

en: - None -
bg: - Не -

en: Help
bg: Справка

en: Menu
bg: Меню

en: Email
bg: Е-поща

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Medium
bg: Среда

en: Phone
bg: Телефон

en: Forum
bg: Форум

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
