Base USWDS - United States Web Design System (3.5.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: RSS feed
is: RSS

en: Search
is: Leita

en: - None -
is: - Einki -

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: Last post
is: Seinasti postur

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Custom
is: Sergjørt

en: Medium
is: Miðal

en: Topics
is: Evni

en: Posts
is: Postar

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki
