Base USWDS - United States Web Design System (3.5.0) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Content
mn: Агуулга

en: RSS feed
mn: RSS оруулга

en: Search
mn: Хайх

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Help
mn: Тусламж

en: Menu
mn: Цэс

en: Email
mn: Имэйл

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Medium
mn: Дундаж

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Basic
mn: Үндсэн
