Base USWDS - United States Web Design System (3.5.0) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Content
sl: Vsebine

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Menu
sl: Meni

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Medium
sl: Srednja

en: Basic
sl: Osnovno

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
