Base USWDS - United States Web Design System (3.6.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Search
si: සොයන්න

en: Help
si: සහාය

en: Basic
si: මූලික
