Base USWDS - United States Web Design System (3.6.1) - en to ne translation catalogue (36 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: RSS feed
ne: आर एस एस फिड

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Help
ne: सहयोग

en: Menu
ne: मेनु

en: Email
ne: ईमेल

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Medium
ne: माध्यम

en: Forum
ne: फोरम

en: Basic
ne: सामान्य

en: Topics
ne: विषय

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
