Base USWDS - United States Web Design System (3.7.1) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Content
vi: Nội dung

en: RSS feed
vi: Nguồn RSS

en: - None -
vi: - Không -

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Last post
vi: Bài gửi cuối

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Medium
vi: Vừa

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Last
vi: Cuối

en: Topics
vi: Chủ đề

en: First
vi: Đầu tiên

en: Posts
vi: Số bài gửi

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Second sidebar
vi: Sidebar thứ hai

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Previous page
vi: Trang trước
