Base USWDS - United States Web Design System (3.7.2) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Content
oc: Contengut

en: RSS feed
oc: Flux RSS

en: Search
oc: Recercar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Help
oc: Ajuda

en: Menu
oc: Menú

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Custom
oc: Personalizat

en: Medium
oc: Mejan

en: Last
oc: Darrièr

en: Topics
oc: Subjèctes

en: First
oc: Primièr

en: Posts
oc: Contribucions

en: Tabs
oc: Onglets

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
