Base USWDS - United States Web Design System (3.7.2) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Help
ps: مرسته

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Medium
ps: منځنى

en: Basic
ps: ساده

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
