Base USWDS - United States Web Design System (3.8.1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: RSS feed
hy: RSS հոսքեր

en: Search
hy: Որոնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Basic
hy: Տարրական

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
