Base USWDS - United States Web Design System (3.8.1) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Last post
kn: ಕೊನೆಯ ಲೇಖನ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Extended
kn: ವಿಸ್ತೃತ
