Base USWDS - United States Web Design System (3.9.0) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: RSS feed
pa: RSS ਫੀਡ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Last post
pa: ਆਖਰੀ ਪੋਸਟ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ
