Base USWDS - United States Web Design System (3.9.0) - en to sv translation catalogue (46 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Content
sv: Innehåll

en: RSS feed
sv: RSS-flöde

en: Search
sv: Sök

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Help
sv: Hjälp

en: Menu
sv: Meny

en: Email
sv: E-post

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Custom
sv: Anpassad

en: Medium
sv: Mellan

en: Phone
sv: Telefon

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Last
sv: Sista

en: Topics
sv: Ämnen

en: First
sv: Första

en: Posts
sv: Inlägg

en: Tabs
sv: Flikar

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Pagination
sv: Paginering

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Hero
sv: Herobild

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: First page
sv: Första sidan

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
