USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Heim

en: RSS feed
is: RSS

en: Search
is: Leita

en: - None -
is: - Einki -

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Custom
is: Sergjørt

en: Medium
is: Miðal

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
