USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: RSS feed
ne: आर एस एस फिड

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Email
ne: ईमेल

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Medium
ne: माध्यम

en: Basic
ne: सामान्य

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु
