USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana

en: Medium
mg: Antonony
