USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.0-beta2) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: RSS feed
nl: RSS-feed

en: Search
nl: Zoeken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Email
nl: E-mail

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Custom
nl: Aangepast

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Basic
nl: Basis

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Extended
nl: Uitgebreid

en: Pagination
nl: Paginering

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Big
nl: Groot

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Header settings
nl: Kop-instellingen

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
