USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: RSS feed
ur: آر ایس ایس فیڈ

en: Search
ur: تلاش

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Email
ur: ای میل

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں
