USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.0-beta3) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Home
km: ដើម

en: RSS feed
km: មតិ​ព័ត៌មាន RSS

en: Search
km: ស្វែងរក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Medium
km: មធ្យម

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
