USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.0-rc1) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: RSS feed
be: RSS-канал

en: Search
be: Пошук

en: - None -
be: - Нічога -

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Medium
be: Сярэдні

en: Basic
be: Асноўны

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
