Base USWDS - United States Web Design System (8.x-2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Home
ca: Inici

en: RSS feed
ca: Canal RSS

en: Search
ca: Cerca

en: - None -
ca: - Cap -

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Medium
ca: Mitjana

en: Phone
ca: Telèfon

en: Basic
ca: Bàsic

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
