USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.0-rc1) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: RSS feed
fi: RSS-syöte

en: Search
fi: Etsi

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Custom
fi: Oma

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Phone
fi: Puhelin

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
