USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.0-rc1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: RSS feed
ka: RSS წყარო

en: Search
ka: ძიება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Medium
ka: საშუალო

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
