USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.0-rc2) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: RSS feed
ar: تلقيمة آر.إس.إس

en: Search
ar: بحث

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Custom
ar: مخصص

en: Medium
ar: متوسط

en: Basic
ar: الأساسي

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
