USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.0-rc2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: RSS feed
mn: RSS оруулга

en: Search
mn: Хайх

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Email
mn: Имэйл

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Medium
mn: Дундаж

en: Basic
mn: Үндсэн
