USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.0-rc2) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: RSS feed
pa: RSS ਫੀਡ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Go to first page
pa: ਪਹਿਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ
