USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: RSS feed
hy: RSS հոսքեր

en: Search
hy: Որոնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Basic
hy: Տարրական

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
