USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.10-alpha1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: RSS feed
mr: RSS फीड

en: Search
mr: शोध

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Email
mr: ईमेल

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Forum
mr: चर्चा

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
