USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.10-beta1) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: RSS feed
ku: ڕاگەیەنەری RSS

en: Search
ku: گەڕان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Menu
ku: پێڕست

en: Email
ku: ئیمێل

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
