USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.10-beta1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Menu
sr: Мени

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
