USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.10-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Last post
da: Seneste indlæg

en: Custom
da: Tilpasset

en: Topics
da: Emner

en: Posts
da: Indlæg

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side
