USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.10-rc1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: RSS feed
ast: Feed RSS

en: Search
ast: Guetar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Menu
ast: Menú

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Medium
ast: Mediu

en: Basic
ast: Básicu

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos
