USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.10-rc1) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: RSS feed
bn: RSS ফীড

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Help
bn: সহায়তা

en: Menu
bn: মেনু

en: Email
bn: ইমেইল

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Forum
bn: ফোরাম

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
