USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.10-rc1) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Search
hr: Pretraga

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Menu
hr: Izbornik

en: Email
hr: E-pošta

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Medium
hr: Srednji

en: Phone
hr: Telefon

en: Basic
hr: Osnovno

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
