USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.10-rc1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: RSS feed
sq: Burimi RSS

en: Search
sq: Kërko

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Menu
sq: Menuja

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Medium
sq: Mesatar

en: Forum
sq: Forumi

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
