USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.10-rc2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: RSS feed
eo: RSS-fluo

en: Search
eo: Serĉu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Menu
eo: Menuo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Custom
eo: Propra

en: Medium
eo: Medio

en: Forum
eo: Forumo

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
