Base USWDS - United States Web Design System (8.x-2.11-beta1) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Search
ht: Chèche

en: - None -
ht: - Vid -

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè
