USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.11) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: RSS feed
bg: RSS-лента

en: Search
bg: Търси

en: - None -
bg: - Не -

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Menu
bg: Меню

en: Email
bg: Е-поща

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Medium
bg: Среда

en: Phone
bg: Телефон

en: Forum
bg: Форум

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
