USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.11) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: RSS feed
bo: RSS ཡི་བསྡུས་བརྗོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
