USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.12-beta1) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: RSS feed
el: Ροή RSS

en: Search
el: Αναζήτηση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Menu
el: Μενού

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Medium
el: Μέσο

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Basic
el: Βασική

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
