USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.12-beta2) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Content
af: Inhoud

en: RSS feed
af: RSS-voer

en: Search
af: Soek

en: - None -
af: - Geen -

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Last post
af: Laaste pos

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
