USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.13-alpha1) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Content
kk: Контент

en: RSS feed
kk: RSS арна0

en: Search
kk: Іздестіру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Medium
kk: Орташа

en: Forum
kk: Форум

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
