USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.13-alpha2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Next
os: Дарддæр

en: Content
os: Мидис

en: RSS feed
os: RSS-лентæ

en: Search
os: Агуырд

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
