USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.13-rc3) - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Content
cs: Obsah

en: RSS feed
cs: RSS zdroj

en: Search
cs: Hledat

en: - None -
cs: - Nic -

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Email
cs: E-mail

en: Last post
cs: Poslední

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Medium
cs: Střední

en: Phone
cs: Telefon

en: Forum
cs: Fórum

en: Basic
cs: Základní

en: Last
cs: Poslední

en: Topics
cs: Témata

en: First
cs: První

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Tabs
cs: Záložky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
