USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.13-rc3) - en to et translation catalogue (49 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: RSS feed
et: RSS-voog

en: Search
et: Otsing

en: - None -
et: - Puudub -

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Menu
et: Menüü

en: Email
et: E-kiri

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Custom
et: Kohandatud

en: Medium
et: Keskmine

en: Phone
et: Telefon

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Basic
et: Lihtne

en: Last
et: Viimane

en: Topics
et: Teemasid

en: First
et: Esimene

en: Posts
et: Postitusi

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Footer Menu
et: Jaluse menüü

en: Last page
et: Viimane leht

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: First page
et: Esimene leht

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
