USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.13-rc4) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Search
ga: Cuardaigh

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón
