USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.13-rc4) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Content
is: Innihald

en: RSS feed
is: RSS veita

en: Search
is: Leit

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: Email
is: Netfang

en: Last post
is: Síðasta færsla

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Medium
is: Miðlungs

en: Phone
is: Sími

en: Basic
is: Einfalt

en: Last
is: Síðasta

en: Topics
is: Umræða

en: First
is: Fyrsta

en: Posts
is: Færslur

en: Tabs
is: Flipar

en: Next page
is: Næsta síða

en: Last page
is: Síðasta síða

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
