USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.13) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Content
sl: Vsebine

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: Search
sl: Išči

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Menu
sl: Meni

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Medium
sl: Srednja

en: Basic
sl: Osnovno

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
