Base USWDS - United States Web Design System (8.x-2.14) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: RSS feed
az: RSS

en: Search
az: Axtarış

en: - None -
az: - heç nə -

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Menu
az: Menyu

en: Last post
az: Son post

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Medium
az: Orta

en: Basic
az: Əsas

en: Last
az: Son

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
